1. Hedef 1000 online bilgi yarışmasına yarışmacı olarak katılım üyelik sistemi ile olmaktadır.
 
2. Üyelik başvurusu için gerekli olan bilgilerin eksiksiz ve doğru olması sorumluluğu üye yarışmacıya aittir. Yanlış bilgi içerdiği değerlendirilen üyelerin üyelikleri iptal edilebilir, askıya alınabilir.
 
3. Yarışmacı tarafından gönderilen ve soru bankasına ilave edilenler için bundan sonra hedef1000.com'un telif hakları geçerlidir. Yarışmacı gönderdiği sorular üzerine herhangi bir hak talep edemez.
 
4. Yarışma esnasında sorulan sorular hiçbir şekilde izinsiz başka bir yerde yayımlanamaz. Tüm hakları hedef1000.com sitesine aittir.
 
5. Yarışma esnasında yarışmanın düzenini ve sistemini ihlal etmeye yönelik hareketlerde bulunulamaz. Bu türden ihlalde bulunan yarışmacıların kullanıcı hesapları süresiz olarak bloke edilir.

6. Yarışma ile ilgili her türlü iletiniz için tarafımızdan gönderilecek cevap mesajlarını takip etmek için lütfen Gereksiz Kutunuzu kontrol ediniz.

7. Her türlü hakaret, siyasi görüş ve ahlak dışı resim yahut isim içerikli üyelikler uyarılmadan iptal edilecektir.

8. Her yeni üye, adminlerimiz tarafından üyelik ismi ve resim kontrolü yapıldıktan en geç 24 saat sonra  listelerde orjinal şekliyle yer alacaktır. O zamana kadar "Onaysız Üye" şeklinde görünecektir.

9. Profil ismi yahut resminde yapılan herhangi bir değişiklik, tarafımızca onaylanana kadar listelerde tekrar "Onaysız Üye" şeklinde görünecektir.


ÜYELİK

SONUÇLAR